Široká škála zdravotných potrieb a výrobkov pre zdravie, rýchle dodanie

V ponuke e-shopu nájdete viac ako 2000 produktov, ktoré neustále aktualizujeme a rozširujeme. Množstvo produktov máme skladom, a preto vám ich vieme rýchlo doručiť. Doručujeme aj v sobotu!

Spoľahlivosť a kvalita

Nadviazali sme silné partnerstvá s výrobcami a dodávateľmi výrobkov. Všetky výrobky sú certifikované a spĺňajú najprísnejšie normy a štandardy.

Odborné poradenstvo a pomoc pri výbere

Naši pracovníci majú dlhoročné skúsenosti, neustále sa vzdelávajú a profesionálne vám pomôžu pri výbere a poradenstve.

Zdravotné pomôcky aj na lekársky poukaz

Cez naše kamenné predajne zasielame takmer všetky zdravotné pomôcky predpisované lekármi na lekársky poukaz. Kontaktujte nás.

Rýchle vybavenie reklamácií

V prípade reklamácie Vás ako zákazníka neťaháme za nos 30 dní. Väčšinu tovaru zasielame obratom na výmenu!

Akcie, vernostný program

Denne pripravujeme pre vás akcie a zľavy, aby ste ušetrili. Stálych registrovaných zákazníkov za každý nákup odmeňujeme.
Novinka: Zaregistrujte sa u nás a získajte od nás na začiatok až 49 vernostných bodov!

Využívajte množstvo výhod na jednom mieste! (kliknite pre viac informácií)

Akupresúrna podložka iplikátor 74x32 cm


Cena s DPH:
29,90€

Používaním akupresúrnej podložky dokážete zmierniť bolesti chrbta, odstraňuje problémy s nespavosťou.

Podložka pre akupresúru a masáž stimuluje akupresúrne body umiestnené na ľudskom tele. Vďaka nej sa stimulujú akupresúrne body účinkujúce na rôzne orgány v tele, ktoré sú zodpovedné za udržanie hormonálnej rovnováhy v tele. Zároveň sa uvoľňujú endorfíny - hormóny šťastia. 

Táto podložka môže mať významný vplyv na zlepšenie vášho života, pohody a zvýšenia vnútornej energie. Pomáha zmierniť napätie a stres. 

Pri prvom použití podložky je možná väčšia bolesť v mieste kde sa podložka používa, ale časom bolesť pominie a ležanie alebo používanie je príjemné a účinné. Je možné pri prvom použití rozprestrieť na podožku tenký uterák kôli zmierneniu tlaku ostrých plastových koliesok. 

Podložka má asi 20 riadkov a kotúčikmi s priemerom 3 cm. Celkovo má podložka cca 8820 hrotov. Podložka sa vypĺňa mäkkou vložkou, ktorá zpríjemňuje ležanie na podložke. Kedže sa má podložka používať na ležanie najideálnejšie na zemi, vďaka mäkej vložke je ležanie omnoho príjemnejšie.  

Je vyrobená zo 100 % organickej bavlny a je naplnená mäkkou organickou penou, ktorá znižuje tlak hrotov na telo počas používania. 

Akupresúra je nápomocná pri rôznych ochoreniach:

  • srdca a obehový systém (hypertenzia, arytmia, obehové poruchy v končatinách, ateroskleróza),
  • močového systému (zápal, edém obličiek z obličiek)
  • respiračný systém (sínusitída, bronchitída a hrdla, astma, rinitída, kašeľ),
  • tráviaceho traktu (vredy žalúdka, poruchy trávenia, črevné ochorenia, pečeň a žlčník),
  • neurologické ochorenie (ochorenie koreňového a nervového plexu, svalová slabosť a atrofia, závrat),
  • psychiatrické (neuróza, mentálne vyčerpanie, poruchy spánku).

Podľa čínskej konvencie umožňuje dotyk odblokovať tok energie Yin a Jang, čo vedie k ich rovnováhe. Je to nedostatok súladu medzi týmito dvoma energiami, ktoré sú príčinou mnohých somatických ochorení, to je tých, ktorí sú zodpovední za poruchu fyzických funkcií.

Západný dohovor upriamuje pozornosť na vplyv tlaku na periférne a centrálne nervové systémy, čím stimuluje nervové zakončenia nachádzajúce sa v týchto oblastiach. Odtiaľ impulzy pokračujú k mozgovej kôre a ďalej k chorému orgánu, čím znižujú bolesť spojenú s ním. Západný dohovor je založený na znalosti súvisiacich bodov nervového systému.

Podložka nie je vhodná pre deti mladšie ako 6 rokov.

Rozmery: 

74 x 32 x 2 cm

 

Zdieľajte

Tento produkt je zaradený v následujúcich kategóriách: