Akupresúrna podložka iplikátor 74x32 cm

Kód produktu: AP226

5 / 5

29,90 €
Skladom
29 vernostných bodov
za nákup tohto produktu

Darčeky

Rozdávame darčeky

  • 99% zákazníkov odporúča

Informácie o produkte

Používaním akupresúrnej podložky dokážete zmierniť bolesti chrbta, odstraňuje problémy s nespavosťou.

Podložka pre akupresúru a masáž stimuluje akupresúrne body umiestnené na ľudskom tele. Vďaka nej sa stimulujú akupresúrne body účinkujúce na rôzne orgány v tele, ktoré sú zodpovedné za udržanie hormonálnej rovnováhy v tele. Zároveň sa uvoľňujú endorfíny - hormóny šťastia. 

Táto podložka môže mať významný vplyv na zlepšenie vášho života, pohody a zvýšenia vnútornej energie. Pomáha zmierniť napätie a stres. 

Pri prvom použití podložky je možná väčšia bolesť v mieste kde sa podložka používa, ale časom bolesť pominie a ležanie alebo používanie je príjemné a účinné. Je možné pri prvom použití rozprestrieť na podožku tenký uterák kôli zmierneniu tlaku ostrých plastových koliesok. 

Podložka má asi 20 riadkov a kotúčikmi s priemerom 3 cm. Celkovo má podložka cca 8820 hrotov. Podložka sa vypĺňa mäkkou vložkou, ktorá zpríjemňuje ležanie na podložke. Kedže sa má podložka používať na ležanie najideálnejšie na zemi, vďaka mäkej vložke je ležanie omnoho príjemnejšie.  

Je vyrobená zo 100 % organickej bavlny a je naplnená mäkkou organickou penou, ktorá znižuje tlak hrotov na telo počas používania. 

Akupresúra je nápomocná pri rôznych ochoreniach:

  • srdca a obehový systém (hypertenzia, arytmia, obehové poruchy v končatinách, ateroskleróza),
  • močového systému (zápal, edém obličiek z obličiek)
  • respiračný systém (sínusitída, bronchitída a hrdla, astma, rinitída, kašeľ),
  • tráviaceho traktu (vredy žalúdka, poruchy trávenia, črevné ochorenia, pečeň a žlčník),
  • neurologické ochorenie (ochorenie koreňového a nervového plexu, svalová slabosť a atrofia, závrat),
  • psychiatrické (neuróza, mentálne vyčerpanie, poruchy spánku).

Podľa čínskej konvencie umožňuje dotyk odblokovať tok energie Yin a Jang, čo vedie k ich rovnováhe. Je to nedostatok súladu medzi týmito dvoma energiami, ktoré sú príčinou mnohých somatických ochorení, to je tých, ktorí sú zodpovední za poruchu fyzických funkcií.

Západný dohovor upriamuje pozornosť na vplyv tlaku na periférne a centrálne nervové systémy, čím stimuluje nervové zakončenia nachádzajúce sa v týchto oblastiach. Odtiaľ impulzy pokračujú k mozgovej kôre a ďalej k chorému orgánu, čím znižujú bolesť spojenú s ním. Západný dohovor je založený na znalosti súvisiacich bodov nervového systému.

Podložka nie je vhodná pre deti mladšie ako 6 rokov.

 


Rozmery a hmotnosť
Rozmery: 74 x 32 x 2 cm
Tento produkt je zaradený v následujúcich kategóriách:

Hodnotenie

Priemerné hodnotenie zákazníkov: 5 / 5 Napísať recenziu

Od roku 2010 sme
certifikovaný predajca
zdravotníckych pomôcok.

Sme certifikovaný predajca zdravotníckych pomôcok.
Cieľom nášho internetového obchodu e-zdravotníckepotreby.sk je pohodlnejší prístup zákazníkov k našej ponuke tovaru a služieb. Už 13 rokov sa zaoberáme predajom zdravotníckych, rehabilitačných, ortopedických pomôcok a rôznych doplnkových tovarov.

SAEC Sphere
Podporované platobné karty
A A