Široká škála zdravotných potrieb a výrobkov pre zdravie, rýchle dodanie

V ponuke e-shopu nájdete viac ako 2000 produktov, ktoré neustále aktualizujeme a rozširujeme. Množstvo produktov máme skladom, a preto vám ich vieme rýchlo doručiť. Doručujeme aj v sobotu!

Spoľahlivosť a kvalita

Nadviazali sme silné partnerstvá s výrobcami a dodávateľmi výrobkov. Všetky výrobky sú certifikované a spĺňajú najprísnejšie normy a štandardy.

Odborné poradenstvo a pomoc pri výbere

Naši pracovníci majú dlhoročné skúsenosti, neustále sa vzdelávajú a profesionálne vám pomôžu pri výbere a poradenstve.

Zdravotné pomôcky aj na lekársky poukaz

Cez naše kamenné predajne zasielame takmer všetky zdravotné pomôcky predpisované lekármi na lekársky poukaz. Kontaktujte nás.

Rýchle vybavenie reklamácií

V prípade reklamácie Vás ako zákazníka neťaháme za nos 30 dní. Väčšinu tovaru zasielame obratom na výmenu!

Akcie, vernostný program

Denne pripravujeme pre vás akcie a zľavy, aby ste ušetrili. Stálych registrovaných zákazníkov za každý nákup odmeňujeme.
Novinka: Zaregistrujte sa u nás a získajte od nás na začiatok až 49 vernostných bodov!

Využívajte množstvo výhod na jednom mieste! (kliknite pre viac informácií)

Ajurvédske okuliare na zlepšenie zraku


Cena s DPH:
3,40€

Nosíte Vy alebo Vaši blízki dioptrické okuliare? Chceli by ste sa zbaviť tohto zdravotného problému? Vyskúšajte Ajurvédske okuliare, pomocou ktorých sa precvičujú očné svaly a vďaka tomu sa eliminujú vady očí.

Ak máte pocit, že Váš zrak sa po celodennej práci na počítači večer zhoršuje, máte unavené oči z nosenia šošoviek alebo by ste chceli zlepšiť svoj zrak, Ajurvédske okuliare sú pre Vás dokonalým pomocníkom!

Ajurvédske okuliare pomáhajú obnoviť prirodzenú funkciu a pohyblivosť očných svalov, ktoré sú oslabené tým, že nosíte dioptrické okuliare alebo šošovky a tiež pomáhajú zlepšiť krvný obeh a odstrániť únavu očí. 

Ajúrvedske okuliare sú dierkované okuliare bez dioptrií, slúžiace na tréning svalov očí. Princíp spočíva v tom, že pri pohľade na malé otvory sú oči nútené k vykonávaniu drobných pohybov, čím očné svaly neustále pracujú a zároveň sa tým aj posilňujú.

Ajurvédske okuliare sú účinné pri týchto očných problémoch:

  • krátkozrakosť
  • ďalekozrakosť
  • presbyopia (vetchozrakosť –  zhoršenie zraku po  40. roku života)
  • počiatočná fáza šedého zákalu

Použitie Ajurvédskych okuliarov na zlepšenie zraku:

Okuliare noste najprv pár minút a dĺžku postupne zvyšujte na cca 2-3 hodiny denne. Zo začiatku môže byť nosenie nepríjemné, oči si musia na iný druh videnia zvyknúť. Okuliare môžete použiť pri sledovaní televízie, pri chôdzi alebo pri čítaní na dobrom svetle.

Prvé účinky nosenia okuliarov sa môžu prejaviť už po prvej aplikácii, viditeľnejšie účinky pocítite po 3-5 dňoch používania. Trvalé zlepšenie prichádza zhruba po 6 týždňoch pravidelného nosenia.

Okuliare nikdy nepoužívajte pri šoférovaní alebo pri inej činnosti, ktorá si vyžaduje pozornosť!

Veľkosť: univerzálna, ideálna pre ženy aj pre mužov.

Zdieľajte

Tento produkt je zaradený v následujúcich kategóriách: