Ajurvédske okuliare na zlepšenie zraku

Kód produktu: OK333

0 / 5

4,30 €
Skladom
4 vernostných bodov
za nákup tohto produktu

Darčeky

Rozdávame darčeky

Informácie o produkte

Nosíte Vy alebo Vaši blízki dioptrické okuliare? Chceli by ste sa zbaviť tohto zdravotného problému? Vyskúšajte Ajurvédske okuliare, pomocou ktorých sa precvičujú očné svaly a vďaka tomu sa eliminujú vady očí.

Ak máte pocit, že Váš zrak sa po celodennej práci na počítači večer zhoršuje, máte unavené oči z nosenia šošoviek alebo by ste chceli zlepšiť svoj zrak, Ajurvédske okuliare sú pre Vás dokonalým pomocníkom!

Ajurvédske okuliare pomáhajú obnoviť prirodzenú funkciu a pohyblivosť očných svalov, ktoré sú oslabené tým, že nosíte dioptrické okuliare alebo šošovky a tiež pomáhajú zlepšiť krvný obeh a odstrániť únavu očí. 

Ajúrvedske okuliare sú dierkované okuliare bez dioptrií, slúžiace na tréning svalov očí. Princíp spočíva v tom, že pri pohľade na malé otvory sú oči nútené k vykonávaniu drobných pohybov, čím očné svaly neustále pracujú a zároveň sa tým aj posilňujú.

Ajurvédske okuliare sú účinné pri týchto očných problémoch:

  • krátkozrakosť
  • ďalekozrakosť
  • presbyopia (vetchozrakosť –  zhoršenie zraku po  40. roku života)
  • počiatočná fáza šedého zákalu

Použitie Ajurvédskych okuliarov na zlepšenie zraku:

Okuliare noste najprv pár minút a dĺžku postupne zvyšujte na cca 2-3 hodiny denne. Zo začiatku môže byť nosenie nepríjemné, oči si musia na iný druh videnia zvyknúť. Okuliare môžete použiť pri sledovaní televízie, pri chôdzi alebo pri čítaní na dobrom svetle.

Prvé účinky nosenia okuliarov sa môžu prejaviť už po prvej aplikácii, viditeľnejšie účinky pocítite po 3-5 dňoch používania. Trvalé zlepšenie prichádza zhruba po 6 týždňoch pravidelného nosenia.

Okuliare nikdy nepoužívajte pri šoférovaní alebo pri inej činnosti, ktorá si vyžaduje pozornosť!


Technické parametre
Veľkosť: univerzálna, ideálna pre ženy aj pre mužov

Hodnotenie

Priemerné hodnotenie zákazníkov: 0 / 5 Napísať recenziu

Od roku 2010 sme
certifikovaný predajca
zdravotníckych pomôcok.

Sme certifikovaný predajca zdravotníckych pomôcok.
Cieľom nášho internetového obchodu e-zdravotníckepotreby.sk je pohodlnejší prístup zákazníkov k našej ponuke tovaru a služieb. Už 13 rokov sa zaoberáme predajom zdravotníckych, rehabilitačných, ortopedických pomôcok a rôznych doplnkových tovarov.

SAEC Sphere
Podporované platobné karty
A A