911+ Gél na ochorenie kĺbov 100 ml

Kód produktu: GK125

0 / 5

6,90 €
Skladom
6 vernostných bodov
za nákup tohto produktu

Darčeky

Rozdávame darčeky

Informácie o produkte

911+ Gél na ochorenie kĺbov 100 ml je podporný prostriedok pre starostlivosť a regeneráciu tela s príznakmi ochorení kĺbov - osteochondróza, radikulitída, artróza, zápal, dna. Obsahuje dve účinné látky potrebné na starostlivosť a regeneráciu v problémových oblastiach - huba Čaga a chondroitín. Komplex éterických olejov má otepľovacie a upokojujúce vlastnosti.

Na konci 90. rokov skupina postgraduálnych študentov chemicko-biologických fakúlt Moskovskej štátnej univerzity študovala nové metódy čistenia a získavania prírodných extraktov z rastlinného materiálu a vplyv vlastností liečivých rastlín na fyziologické procesy človeka.  Na základe tejto štúdie vznikla ochranná známka lekárskej kozmetiky „911 Your Rescue Service“. Výrobky tejto lekárskej kozmetiky 911+ sú zo 40% zložené z liečivých rastlinných extraktov, esenciálnych a mastných olejov. 

Aké sú vlastnosti 911+ Gélu na ochorenie kĺbov 100 ml?

  • regenerácia kĺbov

  • uvoľňuje svalové kŕče

  • odstraňuje toxíny a soli

  • preniká hlbšie ku kĺbom

  • zvyšuje prekrvenie

  • otepľovacie a upokojujúce vlastnosti

 

Čo 911+ Gél na ochorenie kĺbov 100 ml obsahuje?

Huba Čaga  - podporuje regeneráciu synoviálnej tekutiny, odstraňuje svalové kŕče, hlboko preniká do kĺbov, zlepšuje metabolizmus a krvný obeh v kĺboch, podporuje odstraňovanie toxínov a usadenín solí.

Chondroitín  - základná zložka intraartikulárnej tekutiny - regeneruje chrupavkové povrchy kĺbov a chrbtice, zmierňuje degeneratívne zmeny kĺbov, zlepšuje ich pohyblivosť, stimuluje regeneráciu tkaniva chrupavky.

Komplex éterických olejov - má otepľovacie a upokojujúce vlastnosti.

Použitie: Gél naneste na problematickú oblasť pokožky, krúživými pohybmi masírujte až do úplného vstrebania.


Rozmery a hmotnosť
Objem/ Hmotnosť: 100 ml

Hodnotenie

Priemerné hodnotenie zákazníkov: 0 / 5 Napísať recenziu

Od roku 2010 sme
certifikovaný predajca
zdravotníckych pomôcok.

Sme certifikovaný predajca zdravotníckych pomôcok.
Cieľom nášho internetového obchodu e-zdravotníckepotreby.sk je pohodlnejší prístup zákazníkov k našej ponuke tovaru a služieb. Už 13 rokov sa zaoberáme predajom zdravotníckych, rehabilitačných, ortopedických pomôcok a rôznych doplnkových tovarov.

SAEC
Podporované platobné karty
A A