911+ Gél na kĺby s kyselinou mravčou a kostivalom 100ml

Kód produktu: GM126

0 / 5

7,40 €
Skladom
7 vernostných bodov
za nákup tohto produktu

Darčeky

Rozdávame darčeky

Informácie o produkte

911+ Gél na kĺby s kyselinou mravčou a kostivalom 100ml je podporný prostriedok na starostlivosť a regeneráciu oblastí tela so symptómami osteochondrózy, radikulitídy, bolesti a zápalu kĺbov, bedier, svalov a väzov, dny. Obsahuje nasledujúce účinné látky - kyselinu mravčiu, kostnú vodu, žihľavu, chilli papričku, chondroitín a vitamín E. Komplex éterických olejov má otepľovacie a upokojujúce vlastnosti.

Na konci 90. rokov skupina postgraduálnych študentov chemicko-biologických fakúlt Moskovskej štátnej univerzity študovala nové metódy čistenia a získavania prírodných extraktov z rastlinného materiálu a vplyv vlastností liečivých rastlín na fyziologické procesy človeka.  Na základe tejto štúdie vznikla ochranná známka lekárskej kozmetiky „911 Your Rescue Service“. Výrobky tejto lekárskej kozmetiky 911+ sú zo 40% zložené z liečivých rastlinných extraktov, esenciálnych a mastných olejov. 

Aké vlastnosti má 911+ Gél na kĺby s kyselinou mravčou a kostivalom 100ml?

  • používa sa pri príznakoch osteochondrózy, radikulitídy, bolesti a zápalu kĺbov, dne

  • na bedrá, svaly a väzy

  • uvoľňuje svalové kŕče

  • zvyšuje prekrvenie

Čo 911+ Gél na kĺby s kyselinou mravčou a kostivalom 100ml obsahuje?

Kyselina mravčia  - používa sa ako vazodilatátor, paralyzuje zmyslové receptory bolesti, ako aj antireumatický, antartritický a otepľovací. Prináša pocit ochladenia a lokálnej anestézie, po ktorej nasleduje hyperémia. Pri zápalových stavoch lieh z gáforu používaný vo forme otepľovacích obkladov znižuje vnímanie bolesti a urýchľuje vstrebávanie exsudátu.

Kostival  - pomáha zmierňovať zápaly a bolesti kĺbov, chrbta, bedier, svalov a väzov, urýchľuje rekonštrukciu poškodených tkanív pri zlomeninách, napätí väzív a modrinách.

Chondroitín  - základná zložka intraartikulárnej tekutiny - regeneruje chrupavkové povrchy kĺbov a chrbtice, zmierňuje degeneratívne zmeny kĺbov, zlepšuje „mazanie“, zlepšuje ich pohyblivosť, stimuluje regeneráciu tkaniva chrupavky.

Komplex éterických olejov  - má otepľovacie a upokojujúce vlastnosti.

Použitie: Naneste gél 2-3 krát denne na čistú pokožku v problémových oblastiach a krúživými pohybmi masírujte až do úplného vstrebania.

 


Rozmery a hmotnosť
Objem/ Hmotnosť: 100 ml

Hodnotenie

Priemerné hodnotenie zákazníkov: 0 / 5 Napísať recenziu

Od roku 2010 sme
certifikovaný predajca
zdravotníckych pomôcok.

Sme certifikovaný predajca zdravotníckych pomôcok.
Cieľom nášho internetového obchodu e-zdravotníckepotreby.sk je pohodlnejší prístup zákazníkov k našej ponuke tovaru a služieb. Už 13 rokov sa zaoberáme predajom zdravotníckych, rehabilitačných, ortopedických pomôcok a rôznych doplnkových tovarov.

SAEC
Podporované platobné karty
A A