911+ Gél na bolesti nôh Venolgon 100 ml

Kód produktu: GN127

0 / 5

7,40 €
Skladom
7 vernostných bodov
za nákup tohto produktu

Darčeky

Rozdávame darčeky

Informácie o produkte

911+ Gél na bolesti nôh Venolgon 100 ml je podporný prostriedok na starostlivosť o nohy so symptómami opuchu, bolesti, oslabenia krvných ciev, venóznej stagnácie. Účinné látky znižujú opuch a bolesť v nohách, posilňujú steny ciev, čím sa stávajú flexibilnejšími, čo umožňuje eliminovať žilové stázy v nohách a zlepšovať krvný obeh. Odporúča sa ako preventívne opatrenie proti kŕčovým žilám a tromboflebitídam.

Na konci 90. rokov skupina postgraduálnych študentov chemicko-biologických fakúlt Moskovskej štátnej univerzity študovala nové metódy čistenia a získavania prírodných extraktov z rastlinného materiálu a vplyv vlastností liečivých rastlín na fyziologické procesy človeka.  Na základe tejto štúdie vznikla ochranná známka lekárskej kozmetiky „911 Your Rescue Service“. Výrobky tejto lekárskej kozmetiky 911+ sú zo 40% zložené z liečivých rastlinných extraktov, esenciálnych a mastných olejov. 

Aké sú vlastnosti 911+ Gélu na bolesti nôh Venolgon 100 ml?

  • znižuje opuch a bolesť v nohách, posilňuje steny ciev

  • zlepšuje prekrvenie

  • preventívne opatrenie proti kŕčovým žilám a tromboflebitídam

  • obnovuje pevnosť a pružnosť kĺbov

  • má tonizujúci účinok na žily

Čo 911+ Gél na bolesti nôh Venolgon 100 ml obsahuje?

Extrakt z lieskových orechov  - reguluje krvný tlak.

Pagaštan konský má aktívne zlúčeniny obsiahnuté v semenách a kvetoch, ako je vitamín P1, posilňuje, zlepšuje pružnosť stien ciev, aby sa zabránilo drobným poraneniam, znižujú priepustnosť krvi a zmenšujú opuchy. Majú protizápalové účinky a pomáhajú zastaviť krvácanie.

Extrakt z hroznových listov  - antikoagulačný účinok, znižujúci poškodenie v priebehu fibromyalgie vďaka pôsobeniu na svalové bunky.

Výťažok z kôry morskej borovice   - má vlastnosti, ktoré zlepšujú cirkuláciu.

Použitie: Naneste gél na čistú pokožku nôh v problémových oblastiach 2-3 krát denne krúživými pohybmi zdola nahor, až kým sa úplne nevstrebajú.

Hodnotenie

Priemerné hodnotenie zákazníkov: 0 / 5 Napísať recenziu

Od roku 2010 sme
certifikovaný predajca
zdravotníckych pomôcok.

Sme certifikovaný predajca zdravotníckych pomôcok.
Cieľom nášho internetového obchodu e-zdravotníckepotreby.sk je pohodlnejší prístup zákazníkov k našej ponuke tovaru a služieb. Už 13 rokov sa zaoberáme predajom zdravotníckych, rehabilitačných, ortopedických pomôcok a rôznych doplnkových tovarov.

SAEC
Podporované platobné karty
A A