2-vrstvové ochranné rúško na tvár textilné detské 1ks

Kód produktu: OR431

0 / 5

3,90 €
Skladom
3 vernostných bodov
za nákup tohto produktu

Darčeky

Rozdávame darčeky

Informácie o produkte

Výhodou tohto ústneho rúška je, že sa dá dezinfikovať dezinfekčným sprejom a znova použiť. Taktiež rúško je možné prať pri teplote 60°C. Vzorované ochranné rúško je vhodné na ochranu zdravia pred znečistením ovzdušia alebo pred rôznymi vírusmi.

 2-vrstvové ochranné rúško slúži na ochranu dýchacích ciest. Táto tvárová maska obdĺžnikového tvaru je vyrobené zo 100-percentnej bavlny.

Kvôli zabezpečeniu dôkladnej filtrácie je materiál zložený v dvoch vrstvách, vďaka záhybom je zabezpečená priľnavosť ku tvári. Samozrejmosťou sú lemy po jej obvode. Rúško na tvári drží gumička(šnúrka), ktorá je všitá do rohov.


Rúško je možné prať pri teplote 60°C.

Pri nasadení je dôležité dbať na to aby plocha rúška dostatočne prekrývala dýchacie cesty a aby materiál v obvode dôkladne priliehal ku tvári. Je dôležité aby obe pásky, vrchná aj spodná boli napnuté.

Produkt skladujte v suchých a vetraných priestoroch.


Technické parametre
Materiál: Bavlna
Rozmery a hmotnosť
Balenie: 1 kus
Tento produkt je zaradený v následujúcich kategóriách:

Hodnotenie

Priemerné hodnotenie zákazníkov: 0 / 5 Napísať recenziu

Od roku 2010 sme
certifikovaný predajca
zdravotníckych pomôcok.

Sme certifikovaný predajca zdravotníckych pomôcok.
Cieľom nášho internetového obchodu e-zdravotníckepotreby.sk je pohodlnejší prístup zákazníkov k našej ponuke tovaru a služieb. Už 13 rokov sa zaoberáme predajom zdravotníckych, rehabilitačných, ortopedických pomôcok a rôznych doplnkových tovarov.

SAEC Sphere
Podporované platobné karty
A A