U nás máte možnosť získať

k objednávke praktický darček !

Stačí, ak do 31.10.2017 u nás nakúpite pomôcky v hodnote nad 55 EUR. K objednávke Vám pribalíme praktický darček, ktorý vo Vašej domácnosti určite využijete.

Darček od nás je rovnako vhodný aj na obdarovanie Vašich blízkych.Poďte nakupovať!Nakupujte u nás a získajte praktické darčeky!

Výživové doplnky

Výživové doplnky - Bilínska kyselka, Vincentka, Zdrovit šumivé tablety, Bilínska na pečeň, Zaječická horká voda, Golden - Zlaté pastilky, Samarin, Vincentka sirup proti kašľu, špaldové nápoje, VINCENTKA NASALIS sprej, pastilky, Baldrian Nacht, prírodné sladidlo Dextróza - Glukopur, rozpustná vláknina, STEVIA IN, Lecitín, Ostrovidky Neo, Omega 3, koenzým Q10, GS Merilin, Happykids spray, Varivenol, Prostenal, DonnaHair, Zelená káva - nápoj na chudnutie, Vijoint.
Baldrian Nacht

Podporuje prirodzené funkcie nervovej sústavy.  Nedostatok času, konflikty, tlak na úspech – mnohostranná záťaž a neustále naras..

4,50€

Baldrian Nacht podporuje prirodzené funkcie nervovej sústavy.Viac pokoja počas všedného dňa pomáha..

Cetebe imunity plus

Duálny komplex vitamínu C a zinku s postupným uvolňovaním 30 kapsúl 500 mg. Cetebe zaručuje rovnomerné uvoľňovanie vitamínu C počas 8 až 12 ..

4,00€

Vitamín C s predĺženým účinkom...

Donna Hair

Prípravok obsahuje kombináciu štyroch synergicky pôsobiacich zložiek zaisťujúcich komplexnú starostlivosť o Vaše vlasy a pokožku hlavy...

21,00€

DonnaHair pre zdravé vlasy je najkomplexnejšia starostlivosť o Vaše vlasy...

Golden - Zlaté pastilky

ZLATÉ PASTILKY sa skladajú z viacerých účinných zložiek ako sú plod kanária, kvet zemoleza, mentol, eukalyptový olej, plod momordica, ..

3,30€

ZLATÉ PASTILKY sú prírodnými čínskymi pomocníkmi obohatené o výťažky prospešných látok...

GS Anxiolan

Obsahuje kombináciu extraktu valeriány lekárskej a ľubovníka bodkovaného,  u ktorej bolo klinickou štúdiou preukázané, že pôsobí lepšie..

4,80€

GS Anxiolan je výživový doplnok užívaný pri nepokoji, úzkosti a napätí...

GS Dormian Rapid

Látky extraktov obsiahnuté v prípravku Dormian Rapid napomáhajú pri ťažkostiach so spánkom. Vďaka vyváženej kombinácii všetkých tý..

8,60€

GS Dormian Rapid ako výživový doplnok obsahuje maximálne možné množstvá účinných látok valeri..

GS Echinacea FORTE 600

Prípravok GS Echinacea FORTE 600 obsahuje extrakt z koreňa (4:1 – 150 mg extraktu v jednej tablete, čo zodpovedá 600 mg sušeného koreňa). ..

2,90€

Extra silná dávka pre podporu imunity...

GS Eladen darčekové balenie

Výživový doplnok 10 kapsúl navyše a luxusné náušnice Šenýr Bijoux.  GS Eladen obsahuje špeciálnu kombináciu látok , ktoré vyživujú pleť..

14,80€

Pre krásne a zdravé vlasy, pleť a nechty.   ..

GS Ginkgo FORTE

Prípravok obsahuje blahodárne pôsobiaci výťažok z vejárovitých listov starobylého jinanu dvojlaločného , stromu, ktorý na zemi rastie už via..

7,30€

Prekrvenie, pamäť, sústredenie.     ..

GS Koenzým Q10 60mg

GS Koenzým Q10 je výživový doplnok. K dispozícii sú 2 varianty – s obsahom 30 mg alebo 60 mg koenzýmu Q10 . Navyše je tento produkt obohaten..

10,40€

Prípravok dodá organizmu optimálnu dávku koenzýmu Q10.   ..

GS Lecitín 1200

GS Lecitín 1200 je výživový doplnok.         Lecitín je považovaný za dôležitý zdroj acetylcholínu, ktorý je nevyhnutný ..

8,00€

Lecitín je telu vlastná látka, ktorú produkuje naša pečeň a je dôležitou súčasťou každej bun..

GS Merilin

GS Merilin je výživový doplnok. Tento prípravok je účinný v období klimaktéria. Výživový doplnok je nehormonálny a tiež bezpečný..

24,00€

GS Merilin je nehormonálny prípravok, ktorý je určený pre ženy v období okolo prechodu a po ňom...

Zobrazenie 1 až 12 z 35 (3 stránok)