U nás máte možnosť získať

k objednávke praktický darček !

Stačí, ak do 31.10.2017 u nás nakúpite pomôcky v hodnote nad 55 EUR. K objednávke Vám pribalíme praktický darček, ktorý vo Vašej domácnosti určite využijete.

Darček od nás je rovnako vhodný aj na obdarovanie Vašich blízkych.Poďte nakupovať!Nakupujte u nás a získajte praktické darčeky!

Váhy

Osobné váhy na meranie telesnej hmotnosti s rozšírenými funkciami - dokážu odmerať telesný tuk či spraviť telesnú analýzu. Osobné váhy, lekárenské, kojenecké, digitálne váhy s tukomerom, s telesnou analýzou, s LCD displejom, elektronické váhy.
Digitálna váha OMRON HN-289

Osobná váha vám pomôže udržiavať si optimálnu telesnú hmotnosť.Digitálna váha OMRON HN-289 zaujme svojím ultra tenkým prevedením, autom..

32,00€

Rozhodli ste sa schudnúť? Vďaka osobnej digitálnej váhe Omron HN-289 budete môcť sledovať svoje ..

Udržiavať si optimálnu telesnú hmotnosť prispieva k vašej psychickej pohode a vedie vás k aktívnemu životnému štýlu. S d..

48,00€

Digitálnou váhou s tukomerom Omron BF212 získate presnú informáciu nielen o vašej hmotnosti, ale ti..

Kojenecká váha Fazzini S7550

Váha pre váženie novorodencov a dojčiat váži veľmi presne a zachytí aj najmenšie rozdiel, pretože zaznamenáva váhu v 10 gramu. Dojčensk..

78,20€

Zistiť aktuálnu hmotnosť bábätka dokážete jednoducho kojeneckou váhou Fazzini s7550. Dojčenskú ..

Lekárenská váha s LCD displejom

Hmotnosť sa zobrazuje na LCD displeji. Táto lekárska váha je určená pre menšie merania. Je určená napríklad pre lekárnikov. Digitálnu..

52,00€

Lekárenská váha pre lekárne vám umožní vážiť lieky a ingrediencie po 0,1 gramu do hmotnosti 500..

Osobná váha s meraním vody a tuku

Inteligentná osobná váha si zapamätá až 5 nameraných údajov desiatich osôb. Namerané údaje si ľahko prečítate na širokom displeji. Hodnotu t..

29,00€

Stresuje vás pohľad na číslo pri vážení na osobnej váhe? S inovatívnou osobnou váhou získate p..

Zobrazenie 1 až 5 z 5 (1 stránok)