U nás máte možnosť získať

k objednávke praktický darček !

Stačí, ak do 31.10.2017 u nás nakúpite pomôcky v hodnote nad 55 EUR. K objednávke Vám pribalíme praktický darček, ktorý vo Vašej domácnosti určite využijete.

Darček od nás je rovnako vhodný aj na obdarovanie Vašich blízkych.Poďte nakupovať!Nakupujte u nás a získajte praktické darčeky!

Umývadlo pre ležiacich pacientov plastové ergonomické DeLuxe

  • Novinka Umývadlo pre ležiacich pacientov plastové ergonomické DeLuxe

Naša cena:
98,00€
Pošlite známemu

Kvalitné umývadlo pre ležiacich pacientov je vďaka novej technológii, ktorú vyvinuli francúzski vývojári v odbore zdravotnej starostlivosti jedinečným produktom na trhu.

Ak sa staráte o svojho blízkeho pripútaného na lôžko, určite mu chcete dopriať čo najvyšší komfort. S ergonomicky tvarovaným umývadlom, ktoré je vyrobené z kvalitného plastu sa vám to určite podarí. Tento výrobok poskytuje pohodlie nie len vášmu blízkemu, ale aj vám, pretože manipulácia s ním je jednoduchá a praktická.

Ležiaci pacient ocení hladký materiál, zaoblené hrany a sklon umývadla v časti na položenie hlavy, ktorý poskytuje lepšie pohodlie pri ležaní. Pri umývaní vlasov nie je potrebný žiaden vývod na prebytočnú vodu, pretože umývadlo ma duté jadro- nádrž, do ktorého odteká voda pri umývaní vlasov a zároveň ohrieva plast na príjemnú teplotu. Umývadlo je nenáročné na skladovanie a výhodou je jeho ľahké premiestňovanie.

Použitie

  • naliať menšie množstvo teplej vody cez otvorený uzáver, aby sa nahrialo na príjemnú teplotu 
  • uzáver na dne umývadla nechať otvorený, nech voda pri umývaní vlasov odteká
  • po umytí vyliať vodu z jadra umývadla vrchným uzáverom 
  • po použití umývadlo umyť bežným čistiacim prostriedkom 
  • nechať uzávery otvorené aby jadro umývadla bolo dostatočne suché

Zakladné parametre:

Objem nádrže: 6 litrov

Rozmery:  45 x 48 x 16 cm.

Zdieľajte