U nás máte možnosť získať

k objednávke praktický darček !

Stačí, ak do 31.10.2017 u nás nakúpite pomôcky v hodnote nad 55 EUR. K objednávke Vám pribalíme praktický darček, ktorý vo Vašej domácnosti určite využijete.

Darček od nás je rovnako vhodný aj na obdarovanie Vašich blízkych.Poďte nakupovať!Nakupujte u nás a získajte praktické darčeky!

Stolička do sprchy výškovo nastaviteľná bez operadla


Naša cena:
43,00€
Pošlite známemu

Komfortná výškovo nastaviteľná stolička do sprchy. Poskytuje komfort pri sprchovaní ľuďom, ktorí sú odkázaní na vykonávanie hygieny v sede, ale využije ju celá rodina.

Stoličkou do vane alebo sprchy pomôžete seniorom a ľuďom s obmedzenými pohybovými schopnosťami vykonávať bežné hygienické úkony samostatne, pohodlne a bezpečne. Váš blízky prekoná neistotu a obavy a získa späť svoju sebestačnosť. Stolička je vhodná do sprchovacie kúta a všetkých štandardných typov vaní .     


  • Stolička do vane má protišmykové gumené násadce a jej použitie vo vani i v sprchovom kúte je maximálne bezpečné.
  • Sedadlo sprchovacej stoličky je dierkované, čo umožňuje plynulé odtekanie vody pri sprchovaní, a tak je sprchovanie v sede komfortné.  
  • Stolička pre sprchovanie je ľahká, vďaka rúčkam na bočných stranách ju ľahko prenesiete a v kúpeľni nezaberá veľa miesta.
  • Výšku stoličky si viete nastaviť podľa individuálnych potrieb v rozpätí 35 až 47 cm od zeme .


Čistenie a ošetrovanie:

1. K ošetreniu používajte iba bežné čistiace prostriedky.

2. Nepoužívajte abrazívne, agresívne či rozpúšťadlá obsahujúce čistiace prostriedky


Parametre stoličky do sprchy :

Celková šírka:  50 cm

Šírka sedadla:  30 cm

Šírka nôh : 40 x 30 cm

Nosnosť:  100 kg

Celková váha:  2,2 kg

Výškovo nastaviteľná v rozmedzí 35 až 47 cm od zeme  


Materiál:    

Stolička do sprchy má ľahký hliníkový rám s pevným plastovým sedákom bielej farby. Nohy majú protišmykové gumené násadce. Sedadlo stoličky je perforované (dierkované), čo uľahčuje pretekanie prebytočnej vody.

Zdieľajte