U nás máte možnosť získať

k objednávke praktický darček !

Stačí, ak do 31.10.2017 u nás nakúpite pomôcky v hodnote nad 55 EUR. K objednávke Vám pribalíme praktický darček, ktorý vo Vašej domácnosti určite využijete.

Darček od nás je rovnako vhodný aj na obdarovanie Vašich blízkych.Poďte nakupovať!Nakupujte u nás a získajte praktické darčeky!

Servírovací podnos k invalidnému vozíku


Naša cena:
16,90€
Pošlite známemu

Chcete naservírovať obed svojmu blízkemu, ktorý je na invalidnom vozíku, bez toho, aby sa musel presúvať k stolu, alebo na miesto, kde mu to najviac vyhovuje, alebo dovoľujú podmienky? Napríklad pri pozeraní televízie? Veľmi jednoducho viete namontovať servírovací podnos na invalidný vozík a môže sa obedovať.

Jednducho namontovateľný servírovací podnos na invalidný vozík je perfektnou pomôckou, ktorý poslúži či už pri raňajkách, obede alebo akomkoľvek jedle. Pri pití kávy alebo čaju. Alebo aj pri čítaní knihy. Pohodlne si môžete oprieť ruky alebo položiť noviny.

Na podnose sú vyznačené miesta, kde je vhodné položiť pohár, či už pre praváka, alebo ľaváka.

Konzoly, ktoré držia podnos na nožičkách môžu byť namontované na vozíku stále. Odšroubovanie skrutky, nasunutíe konzoly na rám vozíka a následne zašroubovanie skrutky je veľmi jednoduché

Na podnos sa namontujú nožičky, ktoré sa následne vložia do pripravených konzol. Neskôr sa len podnos jednoducho vytiahne a konzoly zostanú na vozíku. 

Čistite pomocou teplej vody, jemnej handričky a antibakteriálnych prípravkov.

Rozmery:

Dĺžka: 52 cm

Šírka: 25 cm

Farba: čierna

Materiál:

tvrdený plast

Zdieľajte