U nás máte možnosť získať

k objednávke praktický darček !

Stačí, ak do 31.10.2017 u nás nakúpite pomôcky v hodnote nad 55 EUR. K objednávke Vám pribalíme praktický darček, ktorý vo Vašej domácnosti určite využijete.

Darček od nás je rovnako vhodný aj na obdarovanie Vašich blízkych.Poďte nakupovať!Nakupujte u nás a získajte praktické darčeky!

Rehabilitačný bicykel elektrický - rotoped


Naša cena:
224,90€
Pošlite známemu

Doprajte komfortnú rehabilitáciu dolných a horných končatín a pohyb v domácom prostredí seniorom alebo pacientom v rehabilitačných a ústavných zariadeniach elektrickým rehabilitačným bicyklom.

Rehabilitačný bicykel elektrický - rotoped  

Je určený pre domáce alebo ústavné použitie. Pre pacientov, ktorí nemajú príliš stuhnuté končatiny majú zbytkovú silu a netrpia silnými spazmami. Cvičiaci pacient jednoducho posilňuje dolné ako aj horné končatiny rotopedom so zabudovaným motorom. Cvičenie na elektrickom mini bicykli je podobné ako na stacionárnom bicykli. Pravidelným cvičením na rotopede: posilňujete svalstvo rúk a nôh zlepšujete krvný obeh zlepšujete pohyblivosť kĺbov odstraňujete celulitídu redukujete hmotnosť.      

Použitie rehabilitačného elektrického bicykla

Rehabilitačný bicykel má špeciálne upravené pedále pre cvičenie s hornými ako aj s dolnými končatinami. Je vybavený motorom, ktorý uvádza do pohybu pedále bez použitia veľkej sily cvičiaceho. Pri posilňovaní horných končatín ho položíte na stôl, zaujmete pre vás pohodlnú polohu a môžete cvičiť. Bicykel pre rehabilitáciu ovládate diaľkovým ovládačom , ktorým si zároveň regulujete stupeň zaťaženia, šliapanie dopredu alebo dozadu a na displeji vidíte všetky potrebné údaje. Elektrický rehabilitačný bicykel oceníte vďaka jeho jednoduchému použitiu a malým rozmerom. Na rozdiel od veľkého stacionárneho bicykla ho ľahko uskladníte.

Základné vybavenie rehabilitačného bicykla

protišmyková podložka pre lepšiu stabilitu pristroja pri cvičení

univerzálne pedále s klipsami s možnosťou použitia aj na ruky

diaľkové ovládanie s plynule nastaviteľnou rýchlosťou

pristroj je vybavený meračom zobrazujúcim vzdialenosť, kalórie a čas rýchlosti

1 až 12 dĺžka cvičenia je nastaviteľná od 1 až 15 minút

Parametre elektrického rotopedu

Hmotnosť elektrického rotopedu je 5,5 kg

Maximálna záťaž je 120 kg

Použité materiály sú plast ABS, kov, silikón

Napájanie 220V 50Hz

Rozmery

285 x 300 x 470


Technické parametre
Materiál plast ABS, kov, silikon
Rozmery
Objem/ Hmotnosť 5,5 kg
Rozmery 285x 300x470

Zdieľajte