U nás máte možnosť získať

k objednávke praktický darček !

Stačí, ak do 31.10.2017 u nás nakúpite pomôcky v hodnote nad 55 EUR. K objednávke Vám pribalíme praktický darček, ktorý vo Vašej domácnosti určite využijete.

Darček od nás je rovnako vhodný aj na obdarovanie Vašich blízkych.Poďte nakupovať!Nakupujte u nás a získajte praktické darčeky!

Polohovacie postele

Kvalitné a zároveň cenovo výhodné polohovacie postele zvyšujú komfort, bezpečie ležiaceho a zároveň uľahčujú manipuláciu a starostlivosť ošetrujúcim. Vďaka možnosti výškového nastavenie postele uľavíte zaťažovaným častiam tela pacienta, jednoducho zmeníte jeho polohu, uľahčíte mu líhanie či sadanie na posteľ a presadnutie na vozík. V ponuke nájdete mechanické, ale i elektrické polohovateľné postele. Pre maximálne pohodlie vášho blízkeho odporúčame doplniť polohovaciu posteľ novým antidekubitným matracom. Podávanie stravy vám uľahčí lôžkový stolík. Vyberte si z našej ponuky polohovateľnú posteľ pre seniorov, imobilných, zdravotne postihnutých, či ťažko chorých pacientov a darujete im nový pocit pohodlia. Polohovacie postele, zdravotné postele - pomôcky určené pre pacientov s telesným postihnutím alebo osoby trpiace fyzickými ťažkosťami, rebrík ku posteli, podpora chrbtice, polohovacie lôžko, elektrická polohovacia posteľ.

Aj na lekársky poukaz Elektrická polohovacia posteľ  Multicomfort II G2 Elektrická polohovacia posteľ  Multicomfort II G2

Pri polohovateľnej posteli Multicomfort II G2 Mantovani oceníte moderný vzhľad , jednoduché ovládanie diaľkovým ovládačom a  jedine..

937,60€

Elektrická polohovateľná posteľ Multicomfort II G2 Mantovani sa vďaka svojim funkciám stala nenahra..

Aj na lekársky poukaz Elektrické lôžko LUNA Elektrické lôžko LUNA

Polohovanie rámu postele i roštu umožňuje jednoduchú zmenu polohy pacienta. S polohovacím lôžkom Luna vytvoríte vášmu blízkemu, kt..

937,58€

Elektrické polohovacie lôžko Luna poskytuje dlhodobo ležiacim pacientom v lekárskej či domácej opa..

Najväčším lákadlom, ktoré toto masážne lôžko má, sú kameňe Jade a ich liečivá sila. Sú preslávené svojími liečivými účinkami a to predovše..

1 480,00€

Masážne lôžko terapeutické skrýva v sebe tajomstvo starej čínskej medicíny a zároveň boli pri ..

Lôžko opatrovateľské elektrické Economic II

Elektrickú polohovaciu posteľ ECONOMIC II viete praktickým diaľkovým ovládačom nastaviť až do polohy sedu. Polohovací rošt vám umožňuje zmen..

880,00€

Pre ľudí, ktorí sú nútení tráviť všetok svoj čas v posteli, je ťažké byť stále v rovnakej ..

Nastaviteľné zábradlie na posteľ

Tento nastaviteľný pomocník zabezpečí lepšiu stabilitu a samostatnosť vaším blízkym, ktorí majú problémy s pohyblivosťou, udržaním stability..

45,00€

Zábradlie na posteľ poskytne stabilitu, bezpečnosť a samostatnosť keď sa váš blízky chce postavi..

Zobrazenie 1 až 5 z 5 (1 stránok)