U nás máte možnosť získať

k objednávke praktický darček !

Stačí, ak do 31.10.2017 u nás nakúpite pomôcky v hodnote nad 55 EUR. K objednávke Vám pribalíme praktický darček, ktorý vo Vašej domácnosti určite využijete.

Darček od nás je rovnako vhodný aj na obdarovanie Vašich blízkych.Poďte nakupovať!Nakupujte u nás a získajte praktické darčeky!

Polohovacie kreslá a zdviháky

Chcete vášmu blízkemu, ktorý je odkázaný na vašu pomoc, uľahčiť vstávanie či sadanie? Fyzicky vás vyčerpáva premiestňovanie chorého z lôžka na vozík, z vozíka do vane, na toaletu, či pri zmene polohy pri dlhodobom sedení? Elektrické polohovacie kreslá zjednodušia život vám i chorému. Polohovacie kreslá sú pomôcky novej generácie, ktoré poskytujú jej užívateľom maximálny komfort. Tieto kreslá sú vhodné pre seniorov a ľudí s rôznymi pohybovými ťažkosťami. Slúžia na uvoľnenie svalstva a na polohovanie tela. Vďaka svojím vlastnostiam umožňujú užívateľom odpočinok a výkon rôznych aktivít, ako jesť, piť, čítať a sledovať televíziu.

Funkcia masážnych polohovacích kresiel je úplne jasná - pohodlie a komfort! Relaxačné a masážne kreslá sú vhodné pre seniorov, ale aj pre všetkých tých, ktorí chcú zažiť skutočné pohodlie pri chvíľach odpočinku.

Kreslo je plne automatické a ovláda sa pomocou kompaktného diaľkového ovládača. Doprajte si dokonalý oddych v relaxačnom polohovac..

663,00€

Relaxačné dvojmotorové polohovacie kreslo MD-39 vhodné aj pre seniorov a ležiacích alebo čiastočn..

Jeho prednosťou je dostatočná šírka a prevedenie typu ušiak. Kvalitné čalúneniez mäkkej a pevnej koženky, ktorá je veľmi príjemná na dotyk a..

799,00€

Elektrické relaxačné kreslo ušiak MD-28 Wifi patrí medzi najkomfortnejšie a najpohodlnejšie kresl..

Aj na lekársky poukaz Elektrický zdvihák MOPEDIA JUMBO RP807 Elektrický zdvihák MOPEDIA JUMBO RP807

Zdvihnutie, presun a položenie imobilného pacienta, napríklad z postele do kúpeľne, do vane a späť do postele, zo zdvihákom s U zá..

898,41€

Elektrický zdvihák MOPEDIA Jumbo je neoceniteľným pomocníkom pri starostlivosti o príbuzného alebo..

Má veľkú chrbtovú opierku, čo prináša jedinečný komfort pri masáži aj užívateľovi vyššieho vzrastu. Zaujímavé je hudobnou masážou. Masážne k..

2 630,00€

Doprajte si jedinečné masáže v luxusnom masážnom kresle MD-L06...

Masážne kreslo MD-A09

Masážne kreslo s polohovaním vám pomôže pri chronickej únave, po úrazoch, pri regenerácii svalstva po zvýšenej fyzickej námahe, ale tie..

1 010,00€

Masážne kreslo MD-A09 v luxusnom prevedení vám umožní zažiť jedinečnú masáž kedykoľvek v p..

Masážne kreslo MD-Y3

V masážnom kresle MD-Y3 si môžete dopriať fantastickú vibračnú alebo vzduchovú masáž chrbta a nôh kedykoľvek. Pohodlné používanie kresl..

690,00€

Zbavte sa stresu a únavy a doprajte si luxusnú masáž v masážnom kresle v pohodlí domova...

Najväčším lákadlom, ktoré toto masážne lôžko má, sú kameňe Jade a ich liečivá sila. Sú preslávené svojími liečivými účinkami a to predovše..

1 480,00€

Masážne lôžko terapeutické skrýva v sebe tajomstvo starej čínskej medicíny a zároveň boli pri ..

Vďaka svojmu jedinečnému prevedeniu poslúži pri jedení, pití, ale tiež ako miesto odpočinku pri sledovaní televízie, čítaní. Kreslo jednoduc..

790,00€

Staráte sa o človeka, ktorý sa nedokáže sám pohybovať? Vašu starostlivosť si uľahčíte modern..

Zbavíte sa namáhavého „ručného“ prenášania, a tak eliminujte riziko vzniku vašich zdravotných problémov, ktoré spôsobuje nadmerné zaťaž..

4 526,00€

Prenosný vertikalizačný zdvihák ALBATROS je nenahraditeľným pomocníkom ošetrovateľa pri starostl..

Hľadáte maximálne pohodlné kreslo pre chvíle relaxu? Skvelým riešením je relaxačné kreslo polohovateľné otočné a hojdacie MD-18/3-OH.Užite s..

352,00€

Užite si chvíle oddychu v pohodlnom relaxačnom kresle s funkciou polohovania, hojdania a otáčania. V..

Aj na lekársky poukaz Závesná hrazda k posteli Geneva

Výškovo nastaviteľnú hrazdu Geneva využijete doma i v nemocničnom prostredí pri takmer všetkých typoch štandardných postelí či kre..

97,55€

Závesná hrazda k posteli pomáha pacientom nadvihnúť sa a zaujať pohodlnú polohu na posteli. Hrazda..

Zobrazenie 1 až 11 z 11 (1 stránok)