U nás máte možnosť získať

k objednávke praktický darček !

Stačí, ak do 31.10.2017 u nás nakúpite pomôcky v hodnote nad 55 EUR. K objednávke Vám pribalíme praktický darček, ktorý vo Vašej domácnosti určite využijete.

Darček od nás je rovnako vhodný aj na obdarovanie Vašich blízkych.Poďte nakupovať!Nakupujte u nás a získajte praktické darčeky!

Multifunkčný vankúš na krk, hlavu a bedra modrý

  • -32% Multifunkčný vankúš na krk, hlavu a bedra modrý

Zľavnená cena:
12,90€
Pôvodná cena:
19,00€
Ušetrite:
32%
Pošlite známemu

Máte sedavé zamestnanie? Predchádzajte zlému držaniu tela a bolestiam chrbta používaním bedrového vankúša, ktorý je multifukčný, použiteľný aj na podopieranie hlavy a krku v polosede, alebo podopieranie kolien v ľahu.

Bedrový vankúš poskytne pri dlhodobom sedení vašej chrbtici potrebnú oporu. Svojím špeciálnym tvarom zabezpečuje mechanické narovnávanie chrbtice, čím zabraňuje ochabnutému držaniu chrbtice v sede a tým predchádza bolesti spôsobenej nesprávnym sedením. 

 

Vankúš proti bolesti chrbta - podpora chrbtice je pomôcka, ktorá účinne napomáha k zdravému sedeniu na pracovisku i na cestách. Zdravotný vankúš je celosvetovo uznávanou pomôckou v oblasti zdravého sedenia. Vankúš svojím pôsobením nielen predchádza problémom s chrbticou ale pravidelným používaním dokonca aj lieči chronické stavy.

Ako bedrový vankúš používať:

Posaďte sa na stoličku alebo sedadlo čo najhlbšie. S prehnutím v dolnej časti chrbtice sa predkloňte a umiestnite vankúš horizontálne naprieč dolnou časťou chrbtice, tesne nad pás. Teraz sa zakloňte späť smerom k vankúšu tak, aby pevne držal prehnutie vo vašej chrbtici. Spočiatku to môže byť trochu nepohodlné a budete možno potrebovať ľahko upraviť váš sed. Avšak v priebehu niekoľkých dní by ste sa mali prispôsobiť novej pozícii.

 

Vankúš je vhodný použiť aj ako podložku pod kolená pri ležaní, alebo aj podopieranie krku a hlavy v polosede. 

 

Bedrový vankúš jednoducho pripevní o operadlo stoličky alebo sedadlo auta pomocou elastického pásu.


Parametre bedrového vankúša:

Farba: tmavo modrá

Rozmery: 42x18x10 cm

Zloženie: pamäťová pena 

Hustota:  35kg/m3

Zdieľajte