U nás máte možnosť získať

k objednávke praktický darček !

Stačí, ak do 31.10.2017 u nás nakúpite pomôcky v hodnote nad 55 EUR. K objednávke Vám pribalíme praktický darček, ktorý vo Vašej domácnosti určite využijete.

Darček od nás je rovnako vhodný aj na obdarovanie Vašich blízkych.Poďte nakupovať!Nakupujte u nás a získajte praktické darčeky!

Madlo s prísavkami do WC a kúpeľne ohybné DeLuxe


Naša cena:
25,00€
Pošlite známemu

Chcete zvýšiť pohodlie a zároveň potrebujete zaručiť bezpečnosť svojmu blízkemu, alebo sebe pri vstávaní z WC, alebo pri vstupe do vane? Vhodným riešením je použitie prísavného madla do wc a kúpeľne, ktoré je ohybné a dá sa prispôsobiť potrebnému tvaru.

Toto madlo s prísavkami do WC a kúpeľne ohybné ocenia najmä seniori, ľudia po operáciach, zraneniach, s poruchami motorického systému. Vhodným namontovaním - prisatím ohybného madla, zabezpečíte pre svojho blízkeho či už vo WC alebo v kúpeľni bezpečné prostredie. Madlo má dva indikátory - farby, a to červený a zelený. Ak indikátor ukazuje zelenú farbu, madlo je pripevnené správne, ak je tam červená farba, madlo je potrebné prisať znova. Ohybné madlo má v strede kĺb, ktorým sa dá madlo nastaviť do požadovanej polohy. Rozhranie madla sa dá nastavť od 45° do 90 °. Má tri prísavné body, ktorými sa bezpečne madlo prisaje na hladký, nepórový povrch. 

Prisatie, alebo namontovanie je veľmi jednoduché a to bez pomoci akéhokoľvek náradia alebo skrutiek. Madlo je najvhodnejšie prisať na hladký povrch ako sú dlaždice a akýkoľvek nepórový povrch. Prísavné madlo ohybné neudrží celú hmotnosť užívateľa, preto je potrebné, aby mal človek pri jeho použití oporný pevný bod. Pri prísavkách nájdete indikátor, ktorý je pred každý použitím potrebné skontrolovať či má zelenú farbu. Ináč hrozí odsatie madla a riziko pádu. 

Montáž : 

  • madlo vyberte z obalu
  • páčky zdvihnite
  • umiestnite rukoväť tak, aby prísavky priľahli pevne a úplne k hladkému povrchu
  • držte jeden koniec a stláčajte páčky vašou dlaňou. Mali by ste cítiť odpor, ako sa prísavky priťahujú
  • pevná rukoväť z pevného ABS plastu drží na mieste vďaka silnému prisatiu; pod prísavkami sa vytvorí vákuum

Parametre: 

rozmer :   50cm x 11 cm x 9 cm

celková hmotnosť madla : 440 g

farba: biela, modrá

Zdieľajte