U nás máte možnosť získať

k objednávke praktický darček !

Stačí, ak do 31.10.2017 u nás nakúpite pomôcky v hodnote nad 55 EUR. K objednávke Vám pribalíme praktický darček, ktorý vo Vašej domácnosti určite využijete.

Darček od nás je rovnako vhodný aj na obdarovanie Vašich blízkych.Poďte nakupovať!Nakupujte u nás a získajte praktické darčeky!

Madlo do kúpeľne a WC s prísavkami

  • -38% Madlo do kúpeľne a WC s prísavkami

Zľavnená cena:
8,90€
Pôvodná cena:
14,30€
Ušetrite:
38%
Pošlite známemu

Potrebujete zvýšiť bezpečnosť a pohodlie vášmu blízkemu pri kúpaní, sprchovaní alebo uľahčiť mu vstávanie z WC? Ideálnym riešením je madlo do kúpeľne a na toaletu.

Bezpečnostná úchytová rukoväť so silnými prísavkami pomáha pri kúpaní, sprchovaní alebo pri vstávaní z WC. Madlo v kúpeľni a na WC ako praktického pomocníka ocenia seniori, geriatrickí pacienti, osoby s dysfunkciami motorického systému dolných končatín, po operáciách, zraneniach alebo dlhej imobilite. Inštaláciou madla na WC či v kúpeľni vytvoríte pre vášho blízkeho bezpečné prostredie, ktoré mu pomôže ostať sebestačným. Použitie madla do kúpelne a WC Prísavné madlo používajte na hladké a nepórové povrchy ako sú dlaždice, sklo, porcelán alebo laminát. Neupevňujte ho na povrch z dreva ani na maľované alebo tapetové povrchy. Jednoduché používanie bez skrutiek a vŕtania.

Montáž

Pomocou prísaviek madlo upevníte rýchlo a jednoducho, bez skrutiek a vŕtania. Madlo vyberte z obalu páčky zdvihnite umiestnite rukoväť tak, aby obe prísavky priľahli pevne a úplne k hladkému povrchu držte jeden koniec a stlačte obe páčky vašou dlaňou. Mali by ste cítiť odpor, ako sa prísavky priťahujú pevná rukoväť z pevného ABS plastu drží na mieste vďaka silnému prisatiu; pod prísavkami sa vytvorí vákuum. Odstránenie madla zdvihnite každú z páčok ak zostanú prísavky na povrchu, jemne ich odstráňte prstom.

Parametre kúpeľňovej pomôcky

rozmery : 290*95*80 mm

váha madla : 210 g

nosnosť vertikálne : 65 kg

nosnosť z uhla (na šikmo) : 40 kg 

nosnosť horizontálne : 50 kg

Farba

tmavosivá, biela


Rozmery
Objem/ Hmotnosť 210 g
Rozmery 290 x 95 x 80 mm

Zdieľajte