U nás máte možnosť získať

k objednávke praktický darček !

Stačí, ak do 31.10.2017 u nás nakúpite pomôcky v hodnote nad 55 EUR. K objednávke Vám pribalíme praktický darček, ktorý vo Vašej domácnosti určite využijete.

Darček od nás je rovnako vhodný aj na obdarovanie Vašich blízkych.Poďte nakupovať!Nakupujte u nás a získajte praktické darčeky!

Kúpelňová stolička s madlami výškovo nastaviteľná


Naša cena:
59,00€
Pošlite známemu

Nevládzete vy alebo váš blízky pri sprchovaní stáť? Kúpeľňová stolička s madlami a výškovo nastaviteľná  je skvelou pomôckou pri sprchovaní.

Je použiteľná vo vani alebo v sprchovom kúte. Ak chcete z kúpeľne pre vás, alebo vášho blízkeho vytvoriť bezpečnú a pohodlnú zónu, najjednoduchším riešením je stolička do vane či sprchy s opierkou a madlami. Zdravý dospelý človek vykonáva osobnú hygienu ľahko a prirodzene, ale pre seniorov, ľudí po úraze, operácii alebo osoby s hendikepom stáť v sprche alebo vo vani je mnohokrát veľký problém. Pre získanie stratenej istoty a sebestačnosti im zabezpečte stoličku do sprchy s madlami a opierkou.

Vlastnosti stoličky do sprchy s madlami a operadlom

Perforované sedadlo s opierkou protišmykové gumené násadky na nohách, ktoré bránia pošmyknutiu stoličky na mokrom povrchu stabilná výškovo nastaviteľné nohy, vo výške sedadla od zeme 35 – 51 cm na operadle otvor uľahčujúci prenášanie kovové časti nekorodujú plastový materiál je kvalitný a na dotyk príjemný rýchla montáž bez náradia použitie vo vani štandardného typu i v sprchovacom kúte jednoduchá údržba. Stolička sa dá jednoducho poskladať pomocou západiek. V prípade potreby sa dá použiť aj bez opierky, alebo bez madiel. Odmontujú sa jednouchým pohybom a to stlačením západky a povytiahnutím madla alebo opierky.  

Čistenie a ošetrovanie

1. K ošetreniu používajte iba bežné čistiace prostredky.

2. Nepoužívajte abrazívne, agresívne či rozpúšťadlá obsahujúce chemické prostriedky

Parametre stoličky do sprchy s operadlom

Celková šírka: 54 cm

Hĺbka: 48 cm

Nastaviteľná výška sedu:  35 - 51 cm

Celková výška:  72 - 85 cm 

Rozmery sedadla:   40 x 33 cm  

Rozmery operadla: 42 x 15 cm 

Max. hmotnosť užívateľa:  110 kg

Váha

3,2 kg


Rozmery
Objem/ Hmotnosť 3,2 kg
Rozmery Celková šírka: 54 cm Hĺbka: 48 cm Nastaviteľná výška sedu: 35 - 51 cm Celková výška: 72 - 85 cm Rozmery sedadla: 40 x 33 cm Rozmery operadla: 42 x 15 cm

Zdieľajte