U nás máte možnosť získať

k objednávke praktický darček !

Stačí, ak do 31.10.2017 u nás nakúpite pomôcky v hodnote nad 55 EUR. K objednávke Vám pribalíme praktický darček, ktorý vo Vašej domácnosti určite využijete.

Darček od nás je rovnako vhodný aj na obdarovanie Vašich blízkych.Poďte nakupovať!Nakupujte u nás a získajte praktické darčeky!

Krokovacie choditko pre seniorov


Naša cena:
49,90€
Pošlite známemu

Hľadáte zdravotnú pomôcku, ktorá by uľahčila chôdzu ťažko sa pohybujúcemu seniorovi alebo pacientovi? Ideálnym riešením je krokovacie chodítko, ktoré slúži ako podpera pri chôdzi.

Krokovacie chodítko skladacie je obľúbenou pomôckou uľahčujúcou pohyb seniorom i ľuďom s poruchami pohybového aparátu. Využijete ho tiež v procese rehabilitácie a fyzioterapie. Chôdza – krokovanie s touto zdravotnou pomôckou je efektívne, jednoduché bez akejkoľvek námahy. Využijete ho v interiéri aj exteriéri.
 
Zosilnené horizontálne spoje zabezpečujú spoľahlivú oporu užívateľovi. Chodítko pre seniorov má každú nohu zakončenú protišmykovým gumeným nástavcom, čo zaručuje jeho bezpečné a tiché používanie na akomkoľvek povrchu. Ergonomické rukoväte zabezpečujú komfort pri používaní tejto opornej zdravotnej pomôcky.

Použitie krokovacieho chodítka

Chodítko pre seniorov sa jednoducho používa vďaka ohybným kĺbom po stranách pomôcky.  Vďaka teleskopicky nastaviteľným nohám si výšku zdravotnej pomôcky viete prispôsobiť podľa individuálnych potrieb v rozpätí od 78,5 do 99,5 cm od zeme. Krokovacie chodítko jednoducho zložíte stlačením kolíkov po stranách pomôcky. Zložené nezaberá veľa miesta, a tak ho ľahko uskladníte. Maximálna hmotnosť užívateľa je 110 kg.

Čistenie a údržba:

  • Rám čistite vlhkou handričkou.
  • Vždy používajte jemné saponáty, ktoré nepoškodia plášť rámu.
  • Pravidelne odstraňujte nešistoty ako sú nite, vlasy z pohyblivých častí chodítka ( skrutky, západky).

Technické parametre krokovacieho chodítka pre seniorov :

Nastaviteľná výška: 78,5 - 99,5 cm
Šírka: 56 cm
Hmotnosť: 3 kg
Maximálna hmotnosť užívateľa: 110 kg
Materiály: hliník, polyuretán, guma

Zdieľajte