U nás máte možnosť získať

k objednávke praktický darček !

Stačí, ak do 31.10.2017 u nás nakúpite pomôcky v hodnote nad 55 EUR. K objednávke Vám pribalíme praktický darček, ktorý vo Vašej domácnosti určite využijete.

Darček od nás je rovnako vhodný aj na obdarovanie Vašich blízkych.Poďte nakupovať!Nakupujte u nás a získajte praktické darčeky!

Stolička do sprchy DeLuxe biela


Naša cena:
67,00€
Pošlite známemu

Nastaviteľná stolička do sprchy DeLuxe je ideálnou pomôckou pre seniorov a pacientov so sťaženou možnosťou pohybu, stability či orientácie.

Výhodou tohto výrobku je nastaviteľnosť výšky, používateľ si nastaví výšku podľa svojich momentálnych potrieb od 40 cm do 55 cm. Stolička do sprchy DeLuxe je vyrobená z vysoko kvalitného plastu, ktorý je pevný a odolný. Sedadlo stoličky je perforované, ktoré slúži na lepšie odtekanie vody počas sprchovania. Nohy stoličky tvorí vysokokvalitný nehrdzavejúci materiál, odolný a pevný.

Väčšiu stabilitu zabezpečuje spevnenie nôh stoličky plastom v jej strede, v tvare hviezdice, a gumové protišmykové násadce na nohách. Jednoduchá montáž šetrí čas a miesto, a je skvelou pomôckou pri ostatných úkonoch v kúpeľni. 

Stolička poskytuje výšší komfort a bezpečnosť pre ľudí s obmedzenou schopnosťou udržať rovnováhu a stabilitu. Používateľ stoličky tak nadobudne pocit väčšej sebestačnosti a istoty pri sprchovaní. Precízne spracovanie a odolné materiály poskytujú vysokú kvalitu výrobku.

Použité materiály: 

  • polypropylén 
  • hliník

Použitie: 

  • pred prvým použitím dôkladne umyť 
  • skontrolovať stabilitu a správne nastavenie stoličky 
  • nepoužívať v jacuzzi a pare 
  • nestúpať 
  • uchovávať mimo dosahu detí 

Základné parametre: 

Priemer sedadla: 37 cm 

Výška stoličky: 40 cm az 55 cm 

Celková hmotnosť: 1,955 kg 

Max. nosnosť: 150 kg 

 

Na čistenie používať neutrálny čistiaci prostiedok. Čistenie v autokláve pri teplote 85°C.


Zdieľajte