U nás máte možnosť získať

k objednávke praktický darček !

Stačí, ak do 31.10.2017 u nás nakúpite pomôcky v hodnote nad 55 EUR. K objednávke Vám pribalíme praktický darček, ktorý vo Vašej domácnosti určite využijete.

Darček od nás je rovnako vhodný aj na obdarovanie Vašich blízkych.Poďte nakupovať!Nakupujte u nás a získajte praktické darčeky!

Drogéria

Drogéria - štuple do uší, hygienické mydlo, obväzová vata, himalájska soľ, vatové tyčinky, Indulona, Rochova soľ, náplaste na kurie oká, menštruačné vložky, zubná pasta elmex, Sudokrém, zubná kefka Curaprox, Intim gellé, kozmetická náplasť Aknelot, revitalizačný telový gél s guaranou, kosodrevinový, ušna sviečka, krém na popraskané päty, lubrikačný gél, vlasový šampón, koňský balzám, vlasový aktivátor, jazvečia masť, pemzová škrabka, ALPA, bylinkový olej zo 111 rastlín, fixačné podložky na protézu, manikúrova sada, očný roztok, Paranit sprej, Silkyderm – silikónový krém na jazvy.
ALPA francovka - liehový bylinný roztok Lesana 1L

ALPA-lesana má aromatickú, výrazne živicovú vôňu.priaznivo pôsobí pri inhalácií priaznivo pôsobí pri masáži podporuje prekrvenie pokožky Ob..

6,50€

ALPA francovka-lesana je liehový roztok prírodného mentolu a extraktu z ihličia...

ALPA francovka liehový bylinný roztok 1L

ALPA francovka je bylinný liehový roztok rastlinných silíc, niektorých ich obsahových látok (mentolu, linaloolu, nerolu), ale aj ďalších aro..

5,50€

ALPA francovka liehový roztok prírodných rastlinných silíc.     ALPA francovka je b..

Alpecin Energizer Coffein Shampoo C1 250 ml

Šampón posilňuje oslabené vlasové korienky.Predchádza dedičnému vypadávaniu vlasov.Pri každodennom umývaní vlasov šampónom C1 sú vlasové kor..

6,40€

ALPECIN Hair Energizer - Coffein Shampoo  C1 stimuluje rast vlasov priamo vo vlasovom korienku...

Alpecin energizer double effect

ALPECIN Double Effect Shampoo rieši dva problémy naraz. V prvej fáze dochádza k dokonalému odstráneniu lupín z vlasovej pokožky. Tým je poko..

9,60€

Alpecin energizer double effect dokonale odstráni lupiny a preniká k vlasovým korienkom pričom pôsob..

Alpecin Liquid - Tonicum

Alpecin s vysoko účinným komplexným účinkom pre mužov aj ženy. Vďaka kombinácií aktívnych látok s kofeínovým komplexom, udržuje Alpecin v..

9,20€

Alpecin s vysoko účinným komplexným účinkom pre mužov aj ženy...

Anionove intímky Biointimo

Vďaka anionovej vrstve, ktorá neutralizuje škodlivé kladné ióny a podporuje výmenu biologyckých enzýmov, ich používanie pomáha predchádzať z..

3,00€

Menštruačné intímky anionove sú tenké, extra jemné a bavlnené. Hygienické vložky s hemolytický..

Anionove vložky Biointimo Day

Vďaka anionovej vrstve, ktorá neutralizuje škodlivé kladné ióny a podporuje výmenu biologyckých enzýmov, ich používanie pomáha predchádzať z..

3,00€

Menštruačné vložky denné anionove sú tenké, extra jemné a bavlnené. Hygienické vložky s hemoly..

Anionove vložky Biointimo Night

Vďaka anionovej vrstve, ktorá neutralizuje škodlivé kladné ióny a podporuje výmenu biologyckých enzýmov, ich používanie pomáha predchádzať z..

3,00€

Menštruačné vložky nočné anionove sú tenké, extra jemné a bavlnené. Hygienické vložky s hemol..

BEL family  vatové tyčinky

Jemné vatové tyčinky pre každodennú hygienu a ošetrovanie. Vatové tyčinky sú balené v krabičke a tak sú odolné proti mechanickému pošk..

0,90€

BEL family vatové tyčinky sú vatové tyčinky s mikrovláknom...

Mimoriadne mäkké kozmetické tampóny s mikrovláknom, s jemným a hladkým povrchom. Dobre absorbujú odličovacie prípravky a neuvoľňujú vlákna. ..

1,20€

Pre každodenné dôkladné odlíčenie a čistenie všetkých typov pleti...

Capillan vlasový aktivátor 200ml

Capillan vlasový aktivátor je vhodný na suché aj mastné vlasy, napomáha pôsobiť proti vzniku lupín na pokožke hlavy a vo vlasoch. Pomáha pô..

4,60€

Vlasový aktivátor je určený k regenerácii a stimulácii vlasov a vlasovej pokožky...

Capillan vlasový šampón 200ml

Nižšia penivosť  šampónu umožňuje jeho jednoduché vtieranie do vlasov a uľahčuje tak vlastné umývanie a následné opláchnutie prípravku ..

4,30€

CAPILLAN Vlasový šampón je určený na pravidelné (i časté) umývanie vlasov...

Zobrazenie 1 až 12 z 60 (5 stránok)