U nás máte možnosť získať

k objednávke praktický darček !

Stačí, ak do 31.10.2017 u nás nakúpite pomôcky v hodnote nad 55 EUR. K objednávke Vám pribalíme praktický darček, ktorý vo Vašej domácnosti určite využijete.

Darček od nás je rovnako vhodný aj na obdarovanie Vašich blízkych.Poďte nakupovať!Nakupujte u nás a získajte praktické darčeky!

Jarná očista!

Pečeň a obličky zohrávajú dôležitú funkciu pri detoxikácií.

Organizmus ma samodetoxikačné schopnosti a k tomu práve dopomáhajú spomímané obličky a pečeň.

Ale občas je potrebné telu s detoxikáciou pomôcť.

Či už zdravou stravou alebo striedmim stravovaním v poňatí hesla menej je viac( menšie porcie viackrát denne) alebo blahodarným pohybom,ktorý pohladí každú jednu bunku vášho tela. Telo si bude pamätať všetko a bude Vám za to vďačné. Verte mi.

Viem ,že všade kolujú po internete návody ako máte správne jesť, čo máte a nemáte piť a ako často alebo ako tvrdo máte cvičiť.  Ja Vám nebudem dávať návody ani Vás strašiť s civilizačnými chorobami spôsobenými zlou životosprávou. A čo sa týka cvičenia dámy a páni, telo Vám bude vďačné aj za večernú prechádzku v prítode na čerstvom vzduchu.

Ja Vám ponúkam výborny recept na detoxikačný nápoj.

Tento recept v jednej zo svojích kníh Juice Master(Majster štiav, viac ako 100 receptov pre odšťavovanie) indikuje pán menom Jasom Vale. Tento pán sa pomocou odšťavovania čerstvej zeleniny a ovocia , dodržiavania detoxikačných kúr, ktoré aj v tejto knihe rozpisuje, dostal z rakoviny.

Tento recept môžete pripravovať kedykoľvek aj počas detoxikačnej diéty kde sa po celý deň pije len teplá voda s citrónom, takzvaný H2O detox. Tento nápoj ,, prepláchne celý systém,, (organizmus). Taktiež pomôže telu oddýchnuť si od ťažkého zaťaženia tráviaceho traktu či už od spomínaných sviatkov.

Ingrediencie na prípravu detoxikačného nápoja:

  • hrubšie (asi 1,5cm) koliesko surovej červenej cvikly
  • polovica jablka ( Gold alebo Gala je najlepšia voľba)
  • hrubšie (asi 2cm) koliesko čerstvého ananásu 
  • koliesko citrónu s kôrou
  • 7 dcl neperlivej vody (podľa výberu)
  • prázdnu fľašu na šejkovanie (1 litrová fľaša je ideálna)

Odšťavíme cviklu, ananás jablko a citrón.Zmiešame s vodou do litrovej fľaše. Premiešame (šejkujeme), hotovo, nazdravie.

V tomto nápoji sú obsiahnuté vitamíny A,B a C, draslík, bór, kyselina listová,mangán.

Ako tento nápoj pomáha pri detoxikácií?

Táto ľahká šťava z hore uvedených ingrediencií dopomáha telu vyplaviť a tak zbaviť  sa nečistôt a zároveň dodá telu základné nutričné hodnoty.

Červená cvikla je prírodný liek pri tvorbe červených krviniek, citrón čistí pečeň a  obličky. A jablko je najlepší prírodný liek na detoxikáciu.

Dúfam,že sa Vám môj malý prispevok aspoň trochu páčil, ničím neurazil ale naopak,povzbudil do ďalšieho krásneho obdobia zvaným Jar.

Prajem Vám veľa síl a potešenia z každej maličkostí,ktorá je vôkol nás,lebo život je o maličkostiach z ktorých sa treba tešiť.