U nás máte možnosť získať

k objednávke praktický darček !

Stačí, ak do 31.10.2017 u nás nakúpite pomôcky v hodnote nad 55 EUR. K objednávke Vám pribalíme praktický darček, ktorý vo Vašej domácnosti určite využijete.

Darček od nás je rovnako vhodný aj na obdarovanie Vašich blízkych.Poďte nakupovať!Nakupujte u nás a získajte praktické darčeky!

5 tipov na zdravý spánok

1. Správny vankúš

V posteli musíme mať v prvom rade pohodlie. Vankúše, matrace či periny priamo vplývajú na to, či sa v posteli cítime príjemne. Anatomické vankúše sú ideálnym riešením, ktoré dokonale vylepší váš spánok. Tieto vankúše napomáhajú odstráneniu bolestí hlavy a krku po zobudení, minimalizujú problémy spojené so stresom a odstraňujú nespavosť.

2. Matrac

Matrac je dôležitou súčasťou postelí a patrí k najdôležitejším faktorom zdravého spánku. Každý potrebuje k tomu, aby sa vyspal iné podloženie. Vo všeobecnosti však platí, že by mal matrac spĺňať tie najvyššie zdravotné kritériá a mal by vám plne vyhovovať. Záleží na vašich preferenciách – či máte radšej matrac tvrdší alebo mäkší alebo či sa vám lepšie spí v teple ako v chlade.

3. Aromaterapia

Výskumy hovoria, že armoaterapia podporuje zdravý spánok. Štúdie ukazujú, že ideálnym doplnkom aromaterapie je levanduľa. Vďaka jej príjemnej a prírodnej vôni nedráždi a jej umiestnenie do spálne ráno určite oceníte. K dispozícií sú aj spreje s pravou levanduľou alebo priamo vankúše plnené touto rastlinkou.

4. Cvičenie

Cvičenie má priaznivý vplyv nielen na váš zdravotný stav, ale aj na hodnotu vášho spánku. Fyzická aktivita počas dňa vás unaví, vyplaví hormóny šťastia a vám sa tak bude večer ľahšie zaspávať. Cvičte však vždy skorej ako tri hodiny pred tým, ako idete spať. Vtedy môže mať šport negatívny účinok na kvalitu spánku. Ak stavíte na zdravý pohyb, zlepšíte svoj stav a aj svoj spánok.

5. Minerály a vitamíny

Lieky by mali byť až tou najposlednejšou možnosťou. Vitamíny a minerály sú však odporúčane nielen lekármi, ale aj odborníkmi na zdravý spánok. Horčík a vápnik sú tým pravým doplnkom, ktorý môže vyriešiť všetky vaše problémy súvisiace so spánkom. Tieto minerály dostať kúpiť v každej lekárni za nízku cenu. Investícia do vášho zdravia sa vám však vždy oplatí!